Ľadvinka inšpirovaná Hammackou

HAMOK Bag je ľadvinka inšpirovaná hojdacou sieťou hammackou. Je navrhnutý tak, aby bol zároveň vkusným doplnkom a v tej istej chvíli aj úložným miestom navyše. Či už sa chystáte na túru alebo do opery.

Ľadvinka je ľahká, priestranná a veľmi rafinovaná. Vyrábame ju v štyroch veľkostiach od S po XL viď tabuľka.

VeľkosťŠírka kapsy (cm)Výška kapsy (cm)Obvod s popruhom (+/- 5cm)
S301890 – 130
M352098 – 130
L4022110 – 130
XL4525115 – 130

Hamok Bag je nový trend, ktorý vznikol v ateliéry Made IN Home. Ateliér založený v Prahe v roku 2013 sa v roku 2021 presťahoval do Slovenského Prešova, kde sa rozhodovalo o jeho budúcnosti a ďalšom smerovaní. Ručná výroba v textilnom priemysle nie je ľahký chlebík a tak to chcelo nový impulz, ktorý prišiel s touto trendy dizajnovou kapsičkou. Nekonečné množstvo farebných aj vzorových kombinácií otvára dvere do fantázie a vnáša do práce novú príchuť ktorá sa z nej pomaly vytrácala. Každý kus ručne šitý, vo variantách Klasik, ktorá je základnou radou Hamok Bagou za prijateľnú cenu je ľadvinkou, ktorá vyčnieva z radu. Vo variantách Extra, taštičkou na každú príležitosť, ktorú zdobia hrubé honosné popruhy až po variantu Luxury, ktorá je viac kabelkou ako čímkoľvek iným.

Vyberie si naozaj každý, či muž, žena alebo dieťa. Sledujte naše stránky a zdieľajte našu prácu do sveta! Vaši známi aj neznámi vám budú vďační. Vitajte v OBCHODe 😉

www.hamokbag.com